Ambalaj Atıklarının Toplanması, Ayrıştırılması Ve Geri Kazanılması
Geri Dönüşümü gerçekleştirilen tüm ambalaj atıkları ve atık sınıflarına göre toplanıp, ayrıştırma işlemi gerçekleştirilerek; Geri dönüşüm, geri kazanım, tekrar kullanım aşamalarında değerlendirilmek üzere sevki gerçekleştirilir.

Atık Yönetimi Ve Geri Kazanım Konusunda Ulusal Mevzuata Uygun Bertaraf
Ambalaj atıkları ile ilgili yasal mevzuatlara göre, atıkları piyasaya sürenlere, belediyelere , toplayıcı ve geri dönüşümcü tesislere düşen sorumluluklar takibi yapılarak uygunbertaraf gerçekleştirilmesi sağlanır.

Ambalaj Atıkları Toplama Sistemlerimiz
Yasal mevzuata göre faaliyet gösteren firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre ve İzin Lisans Belgesi’ni alarak atık toplama sistemi ile sanayi, alışveriş merkezleri, ticarethaneler, okullar, kamu kuruluşlarında, vb. ambalaj atığı üreticisi tüm birimlerden atık toplama işi son teknolojideki araç filomuz ve uygun ekipmanlarımızla toplanmaktadır.

Firmamız Antalya ve Çevre illerde oluşan ambalaj atıklarını (Kağıt, Karton, Plastik, Pet Şişe, PP, PE, Cam ) şirketimize ait 6 Adet toplama aracıyla özenle taşımak suretiyle tedarik etmektedir. Ayrıca belediyelerle de işbirliği içerisinde ambalaj atıklarını toplamaktadır.

Firmamız Ambalaj atığı üreticilerinin ve Piyasaya Ambalaj Atığı Süren Firmaların, Ambalaj atıklarının geri toplanması konusunda Ambalaj Atıkları Kontrolü Yönetmeliği gereği belgelendirme yapmaktadır.